piątek, 3 czerwca 2022

2-3.07.2022 NAD DRZEWAMI_weekend dla relaksu z różnymi technikami

 


WEEKEND Z JOGĄ i RELAKSEM
NAD DRZEWAMI” CONIEW k/o Warszawy
2-3 LIPIEC 2022 (sob-niedz)

Serdecznie zapraszamy do praktyki rożnych form jogi, medytacji, masażu, tańca i ruchu oraz dźwięku terapeutycznego. Osoby początkujące są mile widziane! Miejsce w którym spotkamy się jest niecałą godzinę od Warszawy. Mamy cały weekend dla siebie i relaksu! Też możesz przyjechać na 1 dzień albo tylko na 1 sesję.

2.07 - SOBOTA
10.00-11.00 otwarte drzwi, przyjazd
11.00-13.00 – sesja jogi – Joga Terapeutyczna/Vinyasa (Marta Cieśla-Anczykowski)
13.00-14.00 – obiad
14.00-14.30 - RELAKS
14.30-16.30 – sesja dźwięku (razem)
16.30-17.00 - RELAKS
17.00-19.00 – sesja jogi – Kundalini (Grażyna Smith)
19.00-20.00 – kolacja
20.00-20.30 - RELAKS
20.30-23.00 – sesja przy ognisku– Ogień przemian - medytacja, taniec, dźwięk (Grażyna Felińska +    wspólnie)
3.07 – NIEDZIELA
7.00-8.00 – sesja medytacji – medytacje oddechowe (Grażyna Smith)
8.00-9.00 – śniadanie
9.00-10.00 - RELAKS
*10.00-12.00 – sesja jogi- Joga Terapeutyczna/Vinyasa (Marta Cieśla - Anczykowski)
*12.00 – 13.00 – medytacja mutiwymiarowa plus dźwięk (Marta Cieśla - Anczykowski)
13.00-14.00 – obiad
14.00-15.00 - RELAKS
15.00-17.00 – sesja masażu Shiatsu w parach (Magda 
Nuñez)

17.00-18.00 - pożegnanie, zamkniecie drzwi
*obie sesje stanowią całość

CO NA CIEBIE CZEKA W TEN WEEKEND?
JOGA – starożytna technika pracy z ciałem i świadomością, przełożona na język współczesności oferuje pracę z ciałem, oddechem i dźwiękiem. Za pomocą asan czyli pozycji ciała w ruchu i zatrzymań pracuje na poziomie fizycznym i energetycznym. Elementem sesji jogi jest końcowy relaks.
DŹWIĘK - gong i misy tybetańskie ORAZ INNE INSTRUMENTY – kąpiel w dźwiękach jest masażem wibracyjnym, terapią relaksacyjną i terapeutyczną bez udziału naszego ruchu i wysiłku fizycznego. Masaż dźwiękiem pozwala na poziomie komórkowym rozluźniać ciało. Efektem tego jest wzmocnienie przepływu energetycznego i mobilizacja samo uzdrawiania organizmu.
MEDYTACJA- praktyka polegająca na ćwiczeniu umysłu lub wprowadzaniu się w odmienny stan świadomości dla uzyskania dobroczynnego skutku. Poprowadzi Cię do osiągnięcia stanu pełnego skupienia na Sobie, w chwili obecnej, do oczyszczenia umysłu i doświadczenia terapii różnych problemów zdrowotnych, na poziomie ciała fizycznego, psychicznego i energetycznego. Pozwoli Ci, osiągnąć stan harmonii, równowagi i spokoju.
OGNIEŃ PRZEMIAN - wspólne ognisko przy którym zasiądziemy w kręgu. Dostroimy się do wysoko wibracyjnej energii, z wewnętrznej i zewnętrznej przestrzeni. Przy transformującym ogniu, z intencją celebrowania poczucia miłości, radości i wolności w kontakcie z naturą, oraz pięcioma żywiołami, zjednoczymy się z to co widzialne i niewidzialne. Wejdziemy w przestrzeń odpuszczenia, łączności i jedności ze Sobą i wszelkim Dobrem, które nas otacza. Następnie poprzez formę ruchu w tańcu, wczujemy się w Siebie, aby wyrazić emocje i wewnętrzne odczucia. Taniec i dźwięk usuną pozostałe napięcia, oraz wprowadzą harmonię w ciało i umysł. Proces zakończymy Medytacją Bezwarunkowej Miłości w Przestrzeni Serca. Przygotuj Swoją indywidualną intencję, która będzie kreacją w Polu Serca, dla Twojego najwyższego dobra.
MASAŻ SHIATSU - to japońska sztuka profilaktyki zdrowotnej. Łagodny dotyk dłonią lub kciukiem wzdłuż meridianów (kanałów energetycznych) powoduje odprężenie, równowagę, poprawę nastroju, ma działanie salutogenne. Masaż Shiatsu jest bezpieczną i skuteczną metodą redukcji stresu, przywracania harmonii ciała oraz poprawy relacji i komunikacji z innymi. Na tej sesji nauczysz się jak przeprowadzić masaż Shiatsu dla swoich bliskich w oparciu o empatię, uważność i obecność. (masaż wykonuje się w ubraniu, na macie na podłodze).
POSIŁKI – roślinne dania przygotowane na miejscu, nie zawierające pszenicy ani nabiału, podczas weekendu dostępna będzie YOGI TEE i woda oraz tace owocowe w przerwach.

O prowadzących:
Marta Cieśla- Anczykowski 
Zakochana w Jodze i jej korzystnym działaniu dla ciała i umysłu. Kolekcjonerka mistycznych przeżyć, inicjatorka terapeutycznej jogi multiwymiarowej poszerzającej świadomość ciała i siebie. Obecnie pracuje warsztatowo z grupami i indywidualnie. Lubi malować, grać na instrumentach, śpiewać i rozmawiać z drzewami. Jej pasja to medytacja w ruchu w Vinasie i Ashtanga Jodze oraz prowadzone tematyczne medytacje.
Magda Nuñez Prowadzi w Warszawie Klub Shiatsu Family. Pasjonuje się aromaterapią, kuchnią makrobiotyczną, jogą ashtanga i różnymi technikami masażu ciała.
Grażyna Felińska
Jest naturopatką, psyche terapeutką i facylitatorką Recall Healing/ Totalna Biologia. Propagatorka zdrowego stylu życia. Postrzega człowieka holistycznie, z poziomu 
wielowymiarowej istoty, w wielowymiarowym środowisku. Aby zachować zdrowie psychofizyczne oraz zdrowe ciało, umysł i ducha, uważa że powinniśmy działać w zrównoważonej jedności, w połączonym świecie materii i ducha.
Grażyna Smith
Od zawsze pracowała z ciałem rożnymi technikami, obecnie od wielu lat uczy jogi w Warszawie grupowo i indywidualnie. Specjalizuje się w Kundalini Jodze. Jest certyfikowaną instruktorką Jogi Tańca (Shakti Dance). Bardzo ceni pracę z dźwiękiem i głosem.

Koszty:
380 pln – 2 dni (wliczony nocleg)
220 pln – 1 dzień
jeżeli chcesz przyjechać tylko na chwilę:
50 pln - 1 sesja
30 pln - 1 posiłek
40 pln – nocleg na wspólnej sali na materacu
20 pln – nocleg pod własnym namiotem w ogrodzie

Zgłoszenia i info: 

Grażyna Smith 692 955 622 jogakundalini@gmail.com
w zwrotnej informacji zostanie podane konto do wpłat

miejsce rezerwuje zaliczka w kwocie 50 pln z tytułem 1 lub 2 dni                                                            

Przestrzeń wolna od alkoholu i tytoniuBrak komentarzy: