piątek, 3 czerwca 2022

25.06.2022 Warsztat Jogi w Warszawie

 

Zapraszamy Cię na WYJĄTKOWY warsztat:
Yin&Yang – Twoja wewnętrzna MOC”

gdzie pokażemy jak za pomocą Jogi Terapeutycznej i Vinyasa Jogi oraz Jogi Tańca zharmonizować w sobie energię YIN&YANG i wydobyć swoją wewnętrzną mocą.

Kiedy:

Sobota 25 czerwca 2022 r. w godz. 18.00 – 21.00

Strefa Bycia, Warszawa ul. Św. Mikołaja 1

Jest to wyjątkowy warsztat w trakcie którego przeprowadzimy Cię w przestrzeń, gdzie ciało i umysł są poza schematami. Tam gdzie Twoja prawdziwa MOC, którą Jesteś, jest Twoją Mądrością.

„Mądrość To jest To, Czego Nie-Zapominasz ze Swej Własnej Wiedzy. To nie jest to co Ty Pamiętasz. To jest TO Czego NIE-Możesz ZAPOMNIEĆ”.

Warsztat jest podzielony na dwie części, tak jak mówimy o nierozerwalnej całości Yin&Yang:

Część Pierwsza to:

  • Praktyka YANG – czyli energia męska – poprowadzi Marta – mocniejsza praca z Vinyasa Flow, w trakcie której będziemy pracować nad wydobyciem energii ognia, tworzącej siłę, MOC, pasje, decyzyjność. Praktyka skupiona na czakrze splotu słonecznego i na powrocie do siebie, do pierwotnej energii tworzącej OGIEŃ ! Praktykę rozpoczniemy od wyciszenia systemu nerwowego i rozluźnienia powięzi i terapeutycznego automasażu.

Część Druga to:

  • Część z YIN – czyli energia żeńska – poprowadzi Grażyna – łagodna praktyka i płynna Jogi Tańca w trakcie której doświadczymy pięknej energii kreującej wszystko co istnieje i daje MOC tworzenia i MOC miłości

Obie części będą zakończone prowadzoną multiwymiarową MEDYTACJĄ, w trakcie której wyjdziemy poza ziemskie postrzeganie siebie. Na sam koniec wprowadzimy Cię w wysoko wibracyjną energię dźwięków MIS i Gongu.

Usłysz szeptanie swej duszy – Twa dusza mówi Ci sekrety całych stuleci. Wiedza jest pozwoleniem na to aby wszechświat kreował poprzeć CIEBIE. Jest postrzeganiem NIEWIDZIALNEGO. Jest rozumieniem NIESAMOWITEGO i jest doświadczeniem NIEMOŻLIWEGO.

Serdecznie Zapraszamy!

Marta i Grażyna

Sobota 25 czerwca 2022 r. w godz. 18.00 – 21.00

Strefa Bycia, Warszawa ul. Św. Mikołaja 1

Inwestycja: 108 zł

Zapisy:

692 955 622 Grażyna Smith

Prowadzące:

Marta Cieśla-Anczykowski

Zakochana w Jodze i jej korzystnym działaniu dla ciała i umysłu. Kolekcjonerka mistycznych przeżyć, inicjatorka terapeutycznej jogi multiwymiarowej poszerzającej świadomość ciała i siebie. Obecnie pracuje warsztatowo z grupami i indywidualnie. Lubi malować, grać na instrumentach, śpiewać i rozmawiać z drzewami. Jej pasja to medytacja w ruchu w Vinasie i Ashtanga Jodze oraz prowadzone tematyczne medytacje.

Grażyna Smith

Od zawsze pracowała z ciałem rożnymi technikami, obecnie od wielu lat uczy jogi w Warszawie grupowo i indywidualnie. Specjalizuje się w Kundalini Jodze. Jest certyfikowaną instruktorką Jogi Tańca (Shakti Dance). Bardzo ceni pracę z dźwiękiem i głosem.

Brak komentarzy: