środa, 29 września 2021

JOGA i GONG z MEDYTACJĄ i Twórczą Wizualizacją - Warszawa Wesoła

 


Joga i Gong z Medytacją i Twórczą Wizualizacją

WTORKI 19:30 – 21:30
Villa Toscana, Warszawa Wesoła ul. 1 Praskiego Pułku 89

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w zajęciach dla ciała, umysłu i ducha. Może być to dla Ciebie CZAS, tak po prostu na wyjście z obowiązków, możliwość ruchu, poczucia wibracji dźwięku, relaksację, lecz także CZAS na zmianę perspektywy widzenia i poszerzenie świadomości. Poprzez praktykę jogi, praktyki oddechowe, usuwamy stres i napięcia dnia codziennego. Rozciągamy, rozluźniamy i odblokowujemy ciało, przygotowując do utrzymania go elastycznym, otwartym do spokojnego siedzenia lub leżenia. Pomaga to ciału doświadczać pełnego relaksu w dźwiękach mis i gongu. Po tym wstępie umysł będzie mógł spokojnie podążać za twórczą wizualizacją w medytacji. Praktykujemy w niej, kreowanie obrazów swoich intencji, pragnień, czy marzeń, które nasycamy emocjami, oraz wewnętrznym odczuciem. Potem spokojnie, w zaufaniu oczekujemy na ich samospełnienie. Tworząc świadome obrazy i wrażenia zmysłowe, zgodnie z naszą wolą, dokonujemy zmian na lepsze. Poprawiamy jakość naszego zdrowia i życia.

Prowadzą:

Jogę i Gong – Grażyna Smith - instruktorka jogi, pilates i jogi tańca.

Medytację z Twórczą wizualizacją – Grażyna Felińska – naturopata, psyche terapeuta, propagatorka zdrowego stylu życia w ujęciu holistycznym.

Zapisy i info: Grażyna Smith 692 955 622 

 Karnet: 160 zł (4 zajęcia w miesiącu), 200 zł (5 zajęć w miesiącu) lub pojedyncze wejście 50 zł.

Organizatorzy i Współorganizatorzy:

http://www.toscana.pl/ www.jogakundalini.pl //www.facebook.com/MetatronM69

Grażyna Smith (po prawej na zdjęciu) jest certyfikowaną instruktorką Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana oraz Shakti Dance (Joga Tańca). Praktykę jogi rozpoczęła w Warszawie w 2000 roku i kontynuowała podczas pracy zawodowej jako prawnik w branży telekomunikacyjnej a potem finansowej. Zagłębiając się coraz bardziej w swoje hobby, w roku 2006 ukończyła roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini w Wielkiej Brytanii i od tego momentu uczy jogi w Warszawie. W 2008 roku ukończyła kurs jogi tańca (Shakti Dance) we Włoszech i na specjalne okazje prowadzi zajęcia tą techniką. W latach 2010-2015 organizowała ze swoimi brytyjskimi nauczycielami kursy nauczycielskie jogi w Polsce. W roku 2016 wzięła udział w projekcie „Zdrowe społeczeństwo – terapia joga" a w 2017 roku poszerzyła technikę pracy z ciałem o metodę Pilates. Pracę z dźwiękiem przez wiele lat, sukcesywnie i intuicyjnie rozwija od momentu udziału w warsztacie z Donem Conreaux w Warszawie.

Grażyna Felińska (po lewej na zdjęciu) ukończyła studia wyższe, na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego, oraz studia podyplomowe kierunek zielarstwo i fitoterapia na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Jest dyplomowanym naturopatą, bioterapeutą Uzdrawiania Pranicznego i obecnie studentką Międzynarodowego Instytutu Racall Helaling/ Totalna Biologia w dziedzinie uzdrawiania przesz świadomość. Wiedza, którą poznała podczas kształcenia i poprzez własne doświadczenia życiowe, doprowadziły ją do miejsca, w którym postrzega człowieka holistycznie, z poziomu wielowymiarowej istoty, w wielowymiarowym środowisku, jako ciało, umysł i ducha, w połączonym świecie materii i ducha. Jest psyche-terapeutką i propagatorką zdrowego stylu życia. Praktykuje sposoby i metody kuracji, które wspierają powrót organizmu, do naturalnego zasobu energii i równowagi biologicznej w zgodzie z naturą. Poleca zajęcia i terapie, które pomagają odbudować autoregulacje w organizmie, na poziomie fizycznym, psychicznym, energetycznym i duchowym. Poprzez własną praktykę wie, iż jednymi z lepszych dostępnych metod, które prowadzą do wejścia w stan zdrowia, spokoju, wyciszenia i równowagi są; joga, muzykoterapia, medytacja i wizualizacja. Poprzez połączenie w ruchu, dźwięku, oddechu i wyobraźni, możemy wzmacniać się fizycznie, psychicznie i duchowo, oraz kreować według uznania na wszystkich poziomach istnienia. Nie ważne, że czegoś nie widzimy, o czymś nie wiemy, bo nie znaczy to, że to coś nie istnieje. Wystarczy dać sobie wewnętrzną zgodę i prawo do doświadczania wszelkiego dobrostanu, które będzie w atmosferze wewnętrznego spokoju, służyło obfitości zdrowia i poczuciu szczęścia, doświadczanej w przestrzeni poprawnej komunikacji i dobrych relacji ze sobą i otoczeniem.  
Brak komentarzy: