sobota, 30 stycznia 2021

joga & medytacja w Zakręcie_wtorki o 20.15

 


JOGA & MEDYTACJA

w ZAKRĘCIE k/o Warszawy


WTORKI g. 20.15-21.45


Zapraszamy Cię do udziału w zajęciach dla ciała, umysłu i duszy.

Może być to dla Ciebie CZAS tak po prostu na wyjście do ludzi po przerwie ale także

CZAS na zmianę perspektywy WIDZENIA i poszerzenie ŚWIADOMOŚCI.

Poprzez praktykę technikami jogowymi przygotowujemy ciało do utrzymania go elastycznym i wygodnym do spokojnego siedzenia. Dajemy też ciału doświadczać pełnego relaksu z dźwiękami mis i gongu w pozycji leżącej. Po tym wstępie umysł będzie mógł w pozycji siedzącej lub leżącej spokojnie podążać za wizualizacją w medytacji prowadzonej.


Prowadzą:

medytację – Grażyna Felińska, ukończyła studia wyższe, na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego, oraz podyplomowo kierunek zielarstwo i fitoterapia na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Jest dyplomowanym naturopatą, bioterapeutą Uzdrawiania Pranicznego i obecnie słuchaczką Międzynarodowego Instytutu Racall Helaling/ Totalna Biologia w dziedzinie uzdrawiania przesz świadomość. Wiedza, którą poznała podczas kształcenia i poprzez własne doświadczenia życiowe, doprowadziły ją do miejsca, w którym postrzega człowieka holistycznie, z poziomu wielowymiarowej istoty, w wielowymiarowym środowisku, jako ciało, umysł i dusza, w połączonym świecie materii i ducha. Jest psyche-terapeutką i propagatorką zdrowego stylu życia. Praktykuje sposoby i metody kuracji, które wspierają powrót organizmu, do naturalnego zasobu energii i równowagi biologicznej w zgodzie z naturą. Poleca zajęcia i terapie, które pomagają odbudować autoregulacje w organizmie, na poziomie fizycznym, psychicznym, energetycznym i duchowym. Poprzez własną praktykę wie, iż jednymi z lepszych metod, które prowadzą do wejścia w stan zdrowia, spokoju, wyciszenia i równowagi są; joga, muzykoterapia, medytacja i wizualizacja. Poprzez połączenie w ruchu, dźwięku, oddechu i wyobraźni, możemy wzmacniać ciało i ducha, oraz kreować według uznania na wszystkich poziomach istnienia. Nie ważne, że czegoś nie widzimy, o czymś nie wiemy, bo nie znaczy to, że to coś nie istnieje. Wystarczy dać sobie wewnętrzną zgodę i prawo do doświadczania wszelkiego dobra, które będzie w atmosferze wewnętrznego spokoju, służyło obfitości zdrowia i poczucia szczęścia, w przestrzeni poprawnej komunikacji i dobrych relacji ze sobą i otoczeniem.

joga i gong – Grażyna Smith - instruktorka jogi, pilates i jogi tańca ale także absolwentka Wydziału Prawa i Admiracji na Uniwersytecie Warszawskim, z praktyką w świecie korporacyjnym w instytucji finansowej. Jako uczennica szkoły podstawowej trenowała akrobatykę sportową. Powróciła do pracy z ciałem po wielu latach zaczynając od Hatha-Jogi (Sławomir Bubicz, Adam Bielewicz). W 2004 r. zaczęła praktykę Jogi Kundalini (Celena Polena), a w 2006 r. ukończyła kurs instruktorski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana (International School of Yoga w Wielkiej Brytanii  - Guru Dharam, Darryl O'Keeffe) i od tego czasu uczy jogi w Warszawie. Jest także instruktorką Shakti Dance (kurs z Sarą Avatr w 2008 r. we Włoszech). W ostatnich latach wzięła udział w programie "Joga w profilaktyce zdrowia" (2016 r.w Warszawie)  oraz poszerzyła metodę pracy z ciałem o technikę Pilates (Body Balance Pilates School w 2017 r. w Warszawie). , więcej info na: www.jogakundalini.pl


Zapisy: Grażyna Smith 692 955 622

po zapisie SMSem otrzymasz dokładny adres


Karnet: 4 zajęcia – 120 pln i pojedyncze wejście 40 pln


Brak komentarzy: