środa, 27 grudnia 2023

24.01.2024 Muzyczny Warsztat Jogiczny z Benjahmin Ji

 


Zapraszamy na warsztat muzyczno-jogiczny z Benjahmin Ji w tradycji Kundalini Jogi.

Dla kogo?:

wszystkich co lubią jogę kundalini i mantry z tradycji Kundalini Jogi

Czego możesz się spodziewać?:

- dobrego dźwięku

- wibracji mantr

- praktyki jogi

- medytacji w ruchu

- dobrego czasu z ludźmi którzy podobnie myślą

Kim jest Bnjahmin Ji?

Brytyjczyk z Manchesteru, muzyk od urodzenia, uczy jogi w tradycji Kundalini od 20 lat. Nauczyciel nauczycieli, współdziała z brytyjską szkołą i-SKY, przyjeżdża do Polski od ponad 10 lat.

PRAWDZIWY NOWY ROK

Warsztat Jogi Kundalini mający na celu dostosowanie się do tego, co energetycznie i astrologicznie jest PRAWDZIWYM NOWYM ROKIEM.

Od tysięcy lat Chińczycy świętują Nowy Rok w innym czasie niż kultura zachodnia. Zachodni kalendarz gregoriański w rzeczywistości nie jest zsynchronizowany z naturalnym, harmonijnym cyklem 13 księżyców po 28 dni, które składają się na 365 dni w roku. Dostosowanie swojej esencji i intencji serca do początku Nowego Cyklu i Nowego Roku, który rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem Księżyca 10 lutego, tworzy głęboki rezonans i harmonię w Twojej Istocie. Dostosuje to wszelkie intencje, postanowienia i wizje do naturalnych cykli Stworzenia i zapewni głębokie wsparcie i energię ze Wszechświata, aby pomóc w ich manifestacji. To właśnie sprawia, że jest to Prawdziwy Nowy Rok i dlatego zbierzemy się, korzystając z narzędzi Kundalini Jogi, aby rozciągać się, oddychać i śpiewać, aby dostosować naszą Istotę do tego naturalnego cyklu, aby nasze postanowienia pozostały niezachwiane, a intencja naszego Serca przyszła do pełnego owocowania. Przyjdź i dołącz do tej pięknej okazji, aby zebrać się i świętować SWÓJ, Prawdziwy Nowy Rok i stworzyć głęboką Intencję Serca na rok 2024.

Miejsce:
Centrum Konferencyjne Zielna
Warszawa, Zielna 37 (wejście od ul. Bagno)
Data:
24 stycznia 2024 (środa) g. 19.00-21.00
Inwestycja:
150 pln do 22.01.2024 (miejsce rezerwuje zaliczka 50 pln płatna na konto podane przy zgłoszeniu)

200 pln po 22.01.2024
Zapisy na SMS i info:
Grażyna Smith 692 955 622

Brak komentarzy: