środa, 1 lutego 2023

18.02.2023 SOBOTA Warsztat Jogi Kundalini w Józefowie

 


Jednym z głównych celów praktyki Jogi Kundalini jest wyjście poza widzenie dwoistości oraz iluzji świata poprzez przebudzenie umysłu neutralnego. Wyciszony umysł, obserwacja bez oceny czy możliwość zobaczenia sytuacji z innej perspektywy nazywamy neutralnym kanałami widzenia.

Wzniesienie się poza horyzont jest możliwe dzięki regularnej praktyce medytacji oraz także pracy z ciałem i jego organami. Joga Kundalini oferuje wspaniałe narzędzia dla pracy z przysadką i szyszynką oraz szósta czakrą czyli tzw. trzecim okiem. Nasz czas wypełni praca z ciałem i oddechem oraz medytacje a także końcowy relaks z gongiem. Warsztat przeznczony także dla osób poczatkujących oraz już praktykujących.

O prowadzącej: Grażyna Smith od zawsze pracowała z ciałem rożnymi technikami, obecnie od wielu lat uczy jogi w Warszawie grupowo i indywidualnie. Specjalizuje się w Kundalini Jodze. Jest certyfikowaną instruktorką Jogi Tańca (Shakti Dance). Bardzo ceni pracę z dźwiękiem i głosem. Więcej informacji na www.jogakundalini.pl

Zapisy i info : Grażyna Smith 692 955 622

Miejsce: Józefów pod Warszawą
Data: 18.02 SOBOTA 16.00-19.00
Inwestycja: 88 plnBrak komentarzy: