wtorek, 12 kwietnia 2022

22.04.2022 Kryształowy Kokon_Kąpiel w Dzwiękach_Shakti Dance

 


Zapraszamy na subtelną jogę tańca połączoną z relaksacyjną kąpielą w dźwiękach kryształowych mis, kryształowej harfy, gongu, tybetańskich mis i kamertonów.
Praktyka ta dedykowana jest wszystkim (kobietom i mężczyznom), którzy szukają bezpiecznej przestrzeni i czasu dla siebie, pragną usłyszeć swoje ciało, doświadczyć wyciszenia umysłu i głębokiego relaksu. Praktyka będzie łagodna, subtelna, jak powolne pływanie w powietrzu. 
Nie potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie jogowe lub taneczne 
 
Rozpoczniemy od przygotowania ciała i umysłu na relaks poprzez łagodne i płynne ruchy Ciała. Poprzez technikę Jogi Tańca (Shakti Dance) czyli delikatne rozciąganie i rytmiczny ruch połączymy się z esencja siebie aby później moc w pełni doświadczać uzdrawiających dźwięków.
 
Relaksacja w dźwiękach odbędzie się w komfortowych hamakach (kokonach), w których możemy przybrać wygodna i najbardziej pierwotna dla naszego ciała pozycje – pozycję embrionalną, która daje nam optimum poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Pozycja ta wpływa pozytywnie na posturę i gibkość, koi bóle pleców, dodatkowo relaksując, poczujesz się jak w łonie matki .
 
Mamy 11 miejsc w hamakach, chęć skorzystania z nich proszę zaznacz w zgłoszeni 
(email lub sms, decyduje kolejność zgłoszeń).
Opcjonalnie pozycja leżąca na macie - jak zawsze podczas koncertów relaksacyjnych.

Współprowadzące:
Magda Kacperska specjalizuje się w indywidualnej i grupowej terapii dźwiękiem oraz w wykorzystaniu relaksacji w profilaktyce zdrowia. Swoje umiejętności pracy z dźwiękiem Magda certyfikuje w Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej. Magda pasjonuje się dźwiękiem, wibracją, pracą z głosem, emocjami, tańcem i ruchem.
 
Grażyna Smith od zawsze pracowała z ciałem rożnymi technikami, obecnie od wielu lat uczy jogi w Warszawie grupowo i indywidualnie. Specjalizuje się w Kundalini Jodze. Jest certyfikowaną instruktorką Jogi Tańca (Shakti Dance). Bardzo ceni pracę z dźwiękiem i głosem.

Praktykujemy w wygodnym stroju i na boso. Koncertu słuchamy na leżąco. 
Aby zadbać o swój komfort proponujemy przynieść własną matę, poduszkę, przykrycie, nawodnienie.
𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗮:
Klub Sportowy Zakret
𝗖𝘇𝗮𝘀 𝘁𝗿𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮: ok 2 h
𝗢𝗽ł𝗮𝘁𝗮 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝘁𝘄𝗮: 50 zł
𝗜𝗹𝗼𝘀́𝗰́ 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰: krąg tworzy maksymalnie 11 osób (obowiązują zapisy, decyduje kolejność wpłat)
𝗭𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆 i info: Katharasound@gmail.com
W tytule maila wpisz „datę wydarzenia oraz imię i nazwisko"
lub pod numerem:
Grażyna: 692 955 622
Magda: 511 910 159

Brak komentarzy: