niedziela, 26 października 2008

Poduchy Mandale do medytacji


Te cudowne i wygodne poduchy do medytacji to niezwykłe twórcze dzieło Alicji, dojrzałej kobiety rozwijającej się duchowo. Alicja medytuje, ma szósty zmysł pod względem twórczym i odbiera przekazy Światła. Jest pasjonatką szycia przepięknych i wyszukanych rzeczy dla indywidualnych klientów. W pragnieniu połączenia swojej pasji – twórczej pracy z pomaganiem innym, w sercu Alicji zrodził się pomysł na uszycie poduchy do medytacji w postaci Mandali, która wspiera w rozwoju duchowym.
Jak działają poduchy Mandale i w jaki sposób wspierają w rozwoju duchowym?
Każda poducha Mandala jest szyta z intencją w zależności od indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Alicja dobiera dla nas odpowiedni kolor materiału na uszycie pokrowca poduchy. Kolor działa na czakry, pomagając w ich prawidłowym funkcjonowaniu (odblokowaniu i zharmonizowaniu, jeżeli jest taka potrzeba). Poduchy te mają pozytywne oddziaływanie energetyczne, ponieważ są szyte z dużą miłością, a miłość jest najważniejsza w każdym działaniu człowieka. Na środku każdej poduchy jest wyszyty energetyczny symbol wspierający w naszym rozwoju duchowym. Przykładowo wyszytym symbolem jest symbol Merkaby, który wspiera w naszym rozwoju duchowym poprzez oddziaływanie na nasze ciało świetliste. Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Jest także kluczem do przejścia w wyższe wymiary.
Jak wyglądają te wyjątkowe poduchy do medytacji?
Poduchy są duże, okrągłe i wygodne do wykonywania swojej praktyki, medytacji. A także do samego siedzenia na nich. Średnica poduchy wynosi 87 cm. Poduchy Mandale są praktyczne ponieważ w pokrowiec wszyty jest suwak, dzięki któremu pokrowiec można zdejmować i prać. Środek poduchy jest wypełniony gąbką i ocieplaczem, oraz dodatkowo jest obszyty materiałem. Kiedy zabieramy poduchę na wyjazd można zdjąć pokrowiec a wkład złożyć na 4 części, który po rozłożeniu wraca do swojej pierwotnej formy.
Wierzchnia strona pokrowca jest uszyta z ośmiu elementów i koła umieszczonego na samym środku. Liczba osiem w położeniu poziomym jest znakiem nieskończoności wewnętrznego życia i łączy nas z jasnością i błogosławieństwami naszego Boga Ojca/Matki. Wewnątrz koła jest wyszyty symbol, który emanuje Światłem. W trakcie medytacji można odczuć to jako ciepłą energię wypływająca ze środka poduchy. Tak właśnie działa Światło i Miłość, kojąc nasze ciało fizyczne i dotykając naszej Duszy.
Jaka jest cena poduchy Mandali do medytacji?
W koszt wykonania poduchy wchodzi:
- projekt, energetyczny symbol, doradzenie odpowiedniego koloru i uszycie
- materiał, gąbka, ocieplacz, nici
Łączna cena poduchy Mandali - od 380 zł.
Kilka słów o Alicji Dominiak, twórczyni poduch Mandali:
Jej zdolności artystyczne, pomysłowość, profesjonalizm, skromność, wrażliwość, pogoda ducha, dobre serce, twórczy umysł, szósty zmysł, manualny dar a także czasem przesadny perfekcjonizm to kompozycja jej osobowości. Uszyte przez nią rzeczy są piękne i niepowtarzalne.
Alicja jest bez wątpienia wyjątkową kobietą, która potrafi doradzić klientowi jak najlepiej dla niego. Doradza pod względem kolorystycznym, energetycznym i kształtu rzeczy, którą dla nas szyje. Dzięki temu uszyta przez nią rzecz jest odzwierciedleniem tego, co w naszym wnętrzu najpiękniejsze czyli naszej Duszy, podkreślając przy tym charakter naszej osobowości.
Alicja szyje także eleganckie pokrowce na kanapy, fotele, krzesła i różnego rodzaju pudełka np. od biżuterii czy na opakowanie chusteczek. Takie pokrowce są wspaniałym dodatkiem do wystroju wnętrz. Alicja jest także doradcą od wystroju wnętrz zarówno pod względem kolorystycznym jak i energetycznym.

Kontakt z Alicją Dominiak:

Mobile: + 48 792 688 871

Brak komentarzy: