wtorek, 8 lipca 2008

Czwartek, 17 lipca, Medytacja pełni i taniec

Shakti Dance*
Joga tańca

czwartek: 17 lipca 2008 r.
godz. 20.30 – 22.00

Taniec z czakrami oraz
MEDYTACJA PEŁNI KSIĘŻYCA

Jak co miesiąc spotykamy się w czas pełni, aby doświadczać pełniejszego związku z naturą. Medytację poprzedzi taniec i zestaw pozycji ruchów ciała działających na nasze centra energii.
Po raz pierwszy użyjemy techniki Shakti Dance*, aby otworzyć i zrównoważyć nasze kanały energetyczne!

Miejsce: Joga Klub, ul. Chałubinskiego 8, Warszawa
Koszt: 30 PLN

*Shakti Dance oferuje radosną, pełną wdzięku i zdrowia jogiczną ścieżkę świadomej praktyki tańca. Ta dyscyplina powstała na początku lat 90-ych, bazując na Jodze Kundalini. Została odkryta i rozwinięta przez Sarę Avtar Olivier, tancerkę i joginkę z 20 letnim doświadczeniem, przy wsparciu Yogi Bhajana, mistrza Jogi Kundalini. Shakti Dance i Joga Kundalini mają ten sam cel, poszerzanie świadomości przez rozwijanie i manifestację naszego potencjału (Kundalini Shakti) w naszym życiu codziennym. Shakti Dance używa zarówno wschodnich i zachodnich stylów tańca, zarówno klasycznych i nowoczesnych. Różne nastroje (bhavas) i style tańca staja się wszechstronnym narzędziem do precyzyjnego balansowania wewnętrznej energii. Połączenie oddechu z pozycjami jogowymi (asany), otwiera i wyrównuje subtelne kanały energii aby wzmocnić świadomość ciała, rozwinąć medytacyjny umysł oraz poczucie lekkości, jasności i dobrego samopoczucia.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

I chyba jest jakiś warsztat we wrześniu /SHAKTI DANCE/????
Marek W

mimi pisze...

dla osob zainteresowanych i mieszkajacych w londynie warsztaty shakti dance odbywaja sie w studio alchemy na camden w dniach 16i30 sierpnia.