niedziela, 22 kwietnia 2012

25-27.05.2012 warsztat JK z Bhai Himat (US)


JOGA KUNDALINI- PODRÓŻ ZGODNA Z NASZYM PRZEZNACZENIEM
„Jestem kimś więcej niż się wydaje,
we mnie spoczywa cała moc i siła świata”
NIEZWYKŁY WARSZTAT Z BHAI HIMAT (USA)

25. 05. PIĄTEK – g. 18 .00 – 21.00 – inwestycja 35 zł

 Miejsce: VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego,
 Aula ul. Wawelska 46, Warszawa – Ochota26-27.05  - SOB. g. 9.00 - 20.00 NIEDZ. g. 9.00 – 15.30
miejsce: Bajkowa Zagroda k/Radzymina - inwestycja 450 zł. (bez noclegu i wyzywienia)

Członkowie Stowarzyszenia 3HO Polska otrzymują 50 zł zniżki.
Na warsztacie będziemy bardzo intensywnie korzystać z energii niezwykłego nauczyciela, który posiada zdolność  indukowania i przytrzymania stabilnego transcendentnego stanu medytacyjnego . Utrzymanie wspomnianego stanu przy pomocy nauczyciela umożliwi pozbycie się starych złych wzorców i blokad w psychice uczestników, przebywanie w takim stanie uaktywni zdolność do postrzegania subtelnych stanów świadomości .  W normalnej praktyce Jogi Kundalini , ćwiczący wykorzystuje Krije i Pranajamę celem przygotowania swojego systemu do wprowadzenia w stan medytacji , proces ten jest niezwykle skuteczny i efektywny  pod  warunkiem zdyscyplinowanego praktykowania Jogi Kundalini .

      Doświadczony  nauczyciel  może jednak w sposób wzmocniony kontrolować Anahat Nada u swoich uczniów . Poprzez wspólną praktykę z nauczycielem o tak wysokim stopniu świadomości zwiększamy wielokrotnie swoja skuteczność oraz poszerzamy świadomość pozbywając się blokad i lęków . Bhai Himat podczas naszych warsztatów, używając swojego ciała subtelnego, wywoływać będzie wśród osób praktykujących głęboki stan świadomości, poprzez który  zachodzi transformacja Sakti oraz przepływ energii duchowej . Ten  warsztat  jest okazją dla praktyków na wszystkich poziomach doświadczenia i pomoże „zamieszkać” głębokiemu stanowi medytacji na dłuższy czas .  Będziemy praktykować Krije i Pranajamy, które umożliwią nam postrzeganie subtelnych stanów istnienia , będziemy siedzieć w głębokiej medytacji , za pomocą mantr, oddechu, ciszy i świadomości  , doświadczymy naszej poszerzonej  duchowej natury .


Prowadzący warsztat BHAI HIMAT:
W 1983 roku Bhai Himat rozpoczął studiowanie jogi kundalini  bezpośrednio u samego Yogi Bhajana. Przez ponad 25 lat, do czasu śmierci Mistrza, Bhai Himat służył, studiował i pracował dla Mistrza. Yogi Bhajan przekazywał energię Shakti  Bhai Himatowi,  by ten używał jej do nauczania jogi kundalini . Ta duchowa siła została później określona jako "Anahat Nada" lub nieprzerwana harmonia, silne narzędzie duchowego wzrostu i rozwoju. Za sprawą Yogi Bhajana Bhai Himat ukończył poziom 1 i 2 nauczycielski i prowadził kursy dla nauczycieli na całym świecie. Po śmierci Yogi Bhajana, Bhai Himat spędził jakiś czas w ashramie Baba Virsa Singh w Indiach, byłego nauczyciela Yogi Bhajana. Baba Virsa Singh przekazał Bhai Himatowi "Naam", inicjował go mantrą "Ek Ong Kar Sat Nam Siri Wahe Guru" i polecił jechać na Zachód, by uczyć jak prowadzić życie duchowe. Bhai Himat jest jednym z niewielu umocnionych do przekazywania Naam innym ludziom. Bhai Himat jest również jednym z nielicznych nauczających prawdziwych tantrycznych aspektów kundalini jogi. Dzięki tym aspektom jesteśmy w stanie otworzyć się na głębsze stany świadomości, doświadczać medytacji znacznie mocniej, niż dotychczas. Proces ten powoduje również oczyszczanie ciała subtelnego, szybkie usuwanie starych bloków i wzorów z podświadomości, pozwalając na szybki i znaczny postęp we wszystkich aspektach życia.

Brak komentarzy: