czwartek, 29 lipca 2010

21-22.08.2010 Warsztaty Jogi Kundalini z Tarn Taran Kaur(USA) w Warszawie

Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanychzaawansowanych, początkujących i pierwszy raz na Jodze Kundalini, dla studentów i nauczycieli, również dla tych, którzy zamierzają wziąć udział w Kursie Świadomej Ciąży, oraz Kursie Nauczycielskim Poziom 2, aby mieli okazję poznać prowadzącą osobiście jako trenera wiodącego tych wydarzeń.

Sobota – 21/08 g. 10.00-18.00- Szczęście jest twoim prawem z urodzenia

Doświadcz jak możesz subtelnie dostroić energie swojego ciała, eliminując samo-ograniczające wzorce własnego umysłu używając technologii Jogi Kundalini i Medytacji. Ta nowa struktura odnowi twoją siłę życiową i poszerzy zdolność doświadczania wewnętrznego zadowolenia i szczęścia. Dołącz sie do nas dla przebudzenia. Ten warsztat jest świetny dla tych, którzy przygotowują się do kursów poziomu drugiego ale i otwarty dla wszystkich!

Niedziela – 22/08 g. 10.00-18.00- Jesteś dla siebie najlepszym psychologiem

Przebudź się! Jesteś dla siebie najlepszym psychologiem. Przestań narzekać i znajdować wymówki. Zakończ samo-ograniczające wzorce zachowań i myślenia, zaangażuj swój umysł w monitorowanie siebie w bardzo podnoszący sposób. Bądź na warsztacie aby nauczyć się jak ufać własnej niepowtarzalnej naturze ustanawiając porozumienie ze sobą.


Koszt warsztatów: 300 zł. za dwa dni 200 zł. za jeden dzień.

Miejsce: Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21`, sala 25

Zapisy: Agnieszka Dąbrowska tel. 609109221


Tarn Taran Kaur jest Liderem Trenerem Poziomu 1 i 2 Kursu Nauczyciel Ery wodnika - Kursu Nauczycielskiego Kundalini Yogi, oraz twórcą i trenerem Specjalistycznego Kursu Świadomej Ciąży. Jako jedna z pierwszych studentek Yogi Bhajana wprowadziła na początku lat siedemdziesiątych Kundalini Jogę do Europy, zakładając pierwszy ashram w Amsterdamie i Hamburgu. Przez długie lata była dyrektorem 3HO Kobiety, obecnie jako Dyrektor Kobiety Kundalini, wzmacnia kobiety i rozszerza świadomość jogi wśród kobiet, oraz uczy świadomego macierzyństwa, świadomej ciąży i świadomej rodziny. Mieszka w Espanoli / USA, uczy na kontynecie Amerykańskim i w Europie.


Brak komentarzy: