wtorek, 24 sierpnia 2021

15-19.09.2021 wyjazd kobiecy na Mazury z Olgą

 ❤︎ W tradycjach rdzennych kultur Vision Quest to wyprawa w poszukiwaniu wizji - samotne kilkudniowe odosobnienie w dzikiej Naturze w poszukiwaniu wglądów i inspiracji. Zwykle towarzyszy mu post. To piękna podróż Bohatera.

Kobieca ścieżka jest inna. Jest spiralna, siostrzana, lubi być w kręgu innych kobiet. Bohaterka nie staje twarzą w twarz z wyzwaniem, na krawędzi życia i śmierci - bardziej słucha, podąża, jest. Pozwala, aby to działo się samo. W miękkości, w tańcu z żywiołami, podążając za Tajemnicą, pozostając otwartą i gotową dać się unosić kosmicznemu strumieniowi Życia. Głęboko połączona z Shakti i Mamą Ziemią.

❤︎ Jeśli szukasz teraz wglądów i inspiracji, co do:
- kierunku, w jakim chcesz podążać dalej w życiu,
- swojej pracy,
- twórczości czy kreatywnego wyrazu,
- relacji z mężczyznami
- Twojej tożsamości jako kobiety
- lub jakiejkolwiek innego aspektu Twojego życia
ten warsztat jest dla Ciebie.

❤︎ Spotykamy się pośrodku Mazur, w zatopionym z naturze Siedlisku Ekspresji, miejscu prowadzonym z pasją i wspierającym transformacyjne spotkania.
To będzie kobiecy długi week end ze wspaniałą wegetariańską kuchnią, soczystym odpoczynkiem i głęboką podróżą w siebie. Parę dni tylko dla nas na relaks, regenerację, spotkanie ze sobą w miękkiej, kobiecej energii. Poszukiwanie inspiracji, słuchanie, podążanie za Mamą Ziemią.
Odpocznij, zrelaksuj się, doświadcz magii bycia razem w uzdrawiającym polu kobiecej energii.
Obudź swoją esencję i zamanifestuj siebie w pełni!
Pierwsza edycja tego warsztatu odbyła się w Siedlisku Ekspresji w lipcu i to był bajeczny czas ❤︎ Teraz zapraszam Was tam na kobiece poszukiwanie wizji ❤︎

❤︎ O czym będzie ten warsztat?
O połączeniu z ciałem, emocjami, żywiołami - całym tym wszechświatem kobiecej esencji istniejącym poza słowami, umysłem i tym, co racjonalne i określone. O słuchaniu głębokiej mądrości i inteligencji yoni i tworzeniu z prawdziwego kreatywnego impulsu Shakti. O Tobie, Twojej tożsamości jako kobiety, o Twojej energii seksualnej, sile kreatywnej i wyrażaniu się w świecie. O odnajdywaniu swojej prawdziwej drogi, pełni i promienności. O związkach intymnych z mężczyznami lub kobietami. O relacjach z innymi kobietami i prawdziwym siostrzeństwie. O mądrości yoni, miednicy, łona i Twojego ciała jako ciała kosmicznej Shakti Ziemi.
O Przebudzonej Kobiecości.
❤︎ O czym jest Przebudzona Kobiecość?
To ścieżka, na której możesz się odnaleźć się i całkowicie rozluźnić w prawdziwej, nieskrępowanej wersji siebie. Twoja manifestacja staje się niemal bezwysiłkowa, a świat zaczyna odzwierciedlać Twoją promienność i pełnię.
Wychodząc poza uwarunkowania ograniczające prawdziwą, autentyczną ekspresję kobiecej esencji, zaczynamy żyć z miejsca wolnego od oczekiwań oraz ograniczeń narzuconych nam przez społeczeństwo, media czy nasze osobiste doświadczenia. Zostawiamy to, co stare i otwieramy się na nowe.
Spotykamy się z subtelną energią kobiecej esencji, twojej energii Kundalini.
Ta esencja decyduje o jakości i głębi naszych relacji intymnych, ale również o jakości i głębi całej naszej ekspresji jako kobiety, bo jest wyrazem naszej siły życiowej.

❤︎ Jak będzie wyglądać warsztat?
Podczas warsztatu będziemy korzystać z łagodnych kobiecych praktyk i ćwiczeń posługując się delikatnym oddechem, ruchami ciała subtelnego, świadomością oraz dźwiękiem. Będziemy również korzystać ze swobodnego ruchu, praktykować kontemplację, medytacje ciała (bardzo różne od tych, które znamy z bardziej męskich ścieżek:), głęboki relaks w joga nidrze oraz korzystać z mądrości snów.
Będziemy ćwiczyć łagodną jogę, chodzić boso po trawie, spędzać czas w lesie i nad jeziorem.
Relaksować się, zasilać, celebrować siebie i wakacyjny czas.

❤︎ Dla kogo jest ten warsztat?
Dla każdej kobiety, w każdym wieku i w każdym miejscu życia. Dla Ciebie.

WIECEJ: https://www.facebook.com/events/220471126647765?ref=newsfeed

Brak komentarzy: